01.02 - Avdelingsmotstandernes treningskamper (sist oppdatert 11.04)

Postet av Fagerborg Ballklub den 1. Feb 2010

Her skal vi prøve å oppdatere avdelingsmotstandernes resultater i treningskampene:

 Bygdø
 Monolitten 
  0 - 0 - 1
 Dato Kamp  Sted  Resultat 
 15.03 Bygdø - Sagene  Ferd stadion 2 - 6 


 Bøler   5 - 2 - 3
 Dato Kamp  Sted  Resultat 
 07.12 Bøler - Fagerborg  Manglerudhallen  1 - 3 
 20.01 Bøler - Manglerud/Star  KFUM Arena 2 - 3 
 27.01 Bøler - Mysen KFUM Arena 2 - 2 
 13.02 Sprint/Jeløy - Bøler Melløs kunstgress  2 - 5 
 17.02 Bøler - Huk KFUM Arena 4 - 1 
 03.03 Bøler - Hasle/Løren KFUM Arena 1 - 1 
 09.03 Skedsmo - Bøler Skedsmo kunstgress 3 - 5
 17.03 Bøler - Skjetten KFUM Arena 5 - 0 
 24.03 Bøler - Rælingen KFUM Arena 1 - 4 
 27.03 Borgar - Bøler Sarpsborg stadion 1 - 2 
 


 KFUM 2    0 - 1 - 3
 Dato Kamp  Sted  Resultat 
 17.01 KFUM2 - Jutul  KFUM Arena  3 - 3 
 30.01 KFUM2 - Oldenborg  KFUM Arena 1 - 2 
 07.03 KFUM2 - Fagerborg KFUM Arena 0 - 3 
 27.03 KFUM2 - Vestli KFUM Arena 0 - 4 


 Kjelsås 2   1 - 0 - 0
 Dato Kamp  Sted  Resultat 
 25.03 Vestli - Kjelsås2  Jesperud kunstgress  2 - 3 
 10.04 Kjelsås2 - Oslo City2 Grefsen kunstgress 7 - 1 


 Korsvoll   4 - 0 - 1
 Dato Kamp  Sted  Resultat 
 09.02 Flisbyen - Korsvoll  Lillestrømhallen  0 - 5 
 06.03 Korsvoll - Mysen Domus Athletica 2 - 0 
 09.03 Flisbyen - Korsvoll Lillestrømhallen 2 - 5 
 13.03 Korsvoll - Årvoll Domus Athletica5 - 2
 07.04 Hasle/Løren - Korsvoll  Løren kunstgress  2 - 1 


 Manglerud/Star 2  - 0 - 0
 Dato Kamp  Sted  Resultat 
 09.04 Hauger - Manglerud/Star2  Rud kunstgress 3 - 9 


 Nordstrand   4 - 0 - 4
 Dato Kamp  Sted  Resultat 
 17.02 Nordstrand - Nordstrand 2  Manglerudhallen  5 - 2 
 07.02 Kvik Halden - Nordstrand Strupe kunstgress 6 - 1
 13.02 Fjellhamar - Nordstrand Fjellhamar kunstgress  1 - 2 
 17.02 Skjetten - Nordstrand Skjetten kunstgress 3 - 0 
 02.03 Skedsmo - Nordstrand Skedsmo kunstgress6 - 4
 11.03 Nordstrand - Abildsø Manglerudhallen 4 - 1 
 17.03 Grorud - Nordstrand Lillestrømhallen 2 - 3 
 24.03 Nordstrand - Kjelsås Niffen kunstgress 1 - 2 


 Oldenborg   2 - 0 - 4
 Dato Kamp Sted  Resultat 
 05.12 Oldenborg - Lyn jr elite  Kringsjå kunstgress 2 - 5
 30.01 KFUM 2 - Oldenborg KFUM Arena 1 - 2 
 15.02 Grei - Oldenborg Greibanen 3 - 2 
 28.02 Huk - Oldenborg Bygdøhus 3 - 1 
 04.03 Oldenborg - Grüner Kringsjå kunstgress 1 - 4 
 11.03 Oldenborg - Huk KFUM Arena 2 - 1 


 Oppsal   3 - 3 - 1
 Dato Kamp Sted  Resultat 
 23.01 Oppsal - Holmlia  Oppsal kunstgress  6 - 4 
 30.01 Oppsal - Ellingsrud  Oppsal kunstgress 3 - 1 
 06.02 Oppsal - Bækkelaget  Oppsal kunstgress 3 - 0 
 27.02 Oppsal - Gjerdrum Oppsal kunstgress 3 - 3 
 06.03 Oppsal - Lommedalen  Oppsal kunstgress 2 - 4 
 11.03 Oppsal - Klemetsrud Oppsal kunstgress 2 - 2 
 13.03 Vestby - Oppsal Vestby kuntsgress 2 - 2 


 Røa   5 - 0 - 4
 Dato Kamp  Sted  Resultat 
 14.12 Røa - Hauger  Nadderud kunstgress  3 - 0 
 27.01 Røa - Kolbotn Norges Idrettshøgskole  1 - 6 
 09.02 Røa - Grüner Norges Idrettshøgskole 2 - 5 
 20.02 Røa - Øvrevoll/Hosle  Norges Idrettshøgskole 3 - 1 
 02.03 Røa - Fagerborg Norges Idrettshøgskole 1 - 2 
 05.03 Røa - Skarphedin Norges Idrettshøgskole 4 - 0 
 16.03 Røa - Huk Norges Idrettshøgskole 6 - 0 
 20.03 Røa - Ullern Norges Idrettshøgskole 0 - 2 
 27.03 Hauger - Røa Nadderud kunstgress 2 - 4 


 Øvrevoll/Hosle  1 - 0 -2 
 Dato Kamp Sted  Resultat 
 18.01 Øvrevoll/Hosle - Grüner  Nadderud kunstgress 3 - 2
 27.01 Bærums Verk - Øvrevoll/Hosle  Nadderud kunstgress 3 - 2 
 20.02 Røa - Øvrevoll/Hosle Norges Idrettshøgskole  3 - 1 







0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline